• ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۳ اسفند
  • اِلخَميس ٧ رجب ١٤٤٠
  • Thursday 14 Mar 2019
  • شماره 454
عناوین این صفحه
کد خبر: ۷۸۵۹

با خادم هیچ حرفی درباره انتخابات نزدیم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه دیگر کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی که از بزرگان این رشته نیز هستند می‌توانند نظاره گر تمرینات تیم ملی باشند، گفت: هیچ صحبتی با امیر رضا خادم درباره انتخابات نکردیم.
غلامرضا محمدی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم ملی کشتی آزاد در راه آماده‌سازی جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا، اظهار کرد: کارمان را انجام می‌دهیم و طبق برنامه جلو می‌رویم. تا مسابقات جهانی و حتی فراتر از آن تا المپیک برنامه‌هایمان را به صورت مکتوب به فدراسیون داده‌ایم و طبق همین برنامه ریزی به سمت جلو حرکت می‌کنیم. خوشبختانه همه کشتی‌گیران در شرایط بسیار خوب تمرین می‌کنند و انگیزه بالایی نیز برای کسب موفقیت دارند.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره حضور امیر رضا خادم کاندیدای ریاست فدراسیون کشتی در اردوی تیم ملی کشتی آزاد نیز گفت: امیر رضا خادم عنوان دار جهان و المپیک بوده و افتخارات زیادی را برای ورزش کشور کسب کرده است، نه تنها او بلکه هر کشتی گیری که در این جایگاه قرار داشته باشد و پیشکسوت کشتی باشد این حق را دارد از تمرینات تیم ملی بازدید کند و نقطه نظرات خود را اعلام کند.
وی افزود: همه ما موظف هستیم به این عزیزان احترام بگذاریم. خانه کشتی خانه خودشان است و هر وقت که بخواهند می‌توانند نظاره گر تمرینات تیم ملی باشند. نه تنها خادم بلکه سایر کاندیداها که از افتخارآفرین‌های کشتی هستند نیز همگی قابل احترامند و وظیفه ماست که حرمت آن‌ها را نگه‌داریم.
محمدی درباره صحبت‌های رد و بدل شده میان او و خادم نیز گفت: با هم احوالپرسی کردیم و هیچ صحبتی درباره انتخابات و اینگونه بحث‌ها نیز به میان نیامد. در این شرایط نباید اجازه دهیم حاشیه وارد تیم ملی شود و حواس همه ما باید به این نکته مهم جمع باشد.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در ادامه درباره حضور علی دایی در تمرینات تیم ملی کشتی آزاد خاطرنشان کرد: من علاوه بر کشتی‌گیران با بسیاری از ورزشکاران و از جمله علی دایی ارتباط بسیار خوب و دوستانه‌ای دارم. از او خواستم به تمرینات ما بیاید و او نیز خیلی راغب بود که بار دیگر در جمع کشتی گیران تیم ملی حاضر شود. جا دارد از علی دایی به عنوان اسطوره ورزش ایران بخاطر حضور در جمع کشتی‌گیران صمیمانه قدردانی کنم.
وی تصریح کرد: این قبیل اتفاقات نشان می‌دهد وفاق در ورزش حرف اول را می‌زند و با همدلی قطعاً می‌توانیم به موفقیت‌های بیشتری نیز برسیم. اقدام دایی بسیار زیبا بود و من نیز به نمایندگی از همه کشتی گیران تیم ملی از حضور او قدردانی کردم. او در گذشته نیز زمانی که من سرمربی تیم ملی بودم در بین کشتی‌گیران حاضر شده بود. همانطور که خودش اعلام کرد او از علاقمندان پر و پا قرص کشتی است و در صحبت‌هایش در بین کشتی گیران گفت که با پیروزی و شکست‌های کشتی خوشحال شده و اشک ریخته است.

لینک کوتاه: http://www.naghshdaily.ir/fa/Main/Detail/7859

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
عنوان صفحه‌ها
بالای صفحه